Голоси Мирних. Травма війни

Голоси Мирних. Травма війни

Що таке травма війни? Які її причини й симптоми? Чому варто звертатися до фахівців? Як працювати з травмою війни, розповідають кваліфіковані психологи Фонду Ріната Ахметова. Дізнайтеся про свій психологічний стан, пройшовши наші тести, отримайте інформацію з вебінарів і статей психологів.

audio-wave
1075000
людей отримали психологічну допомогу

Для Фонду Ріната Ахметова надання психологічної допомоги – один із важливих пріоритетів діяльності. Ще в 2014 році Фонд став першим, хто почав надавати психологічну підтримку мешканцям Донбасу. Тоді вперше 250 психологів пройшли навчання Фонду за курсом «Травма війни». Завдяки цьому психологічну підтримку отримали понад 60 000 мешканців сходу країни.

Фонд Ріната Ахметова і зараз продовжує надавати психологічну підтримку мирним жителям України. Фахівці допомагають людям впоратися з травмами війни, депресіями, тривожними станами. Психологічну допомогу отримали вже понад 1 мілліон людей. 

Підтримка надається шляхом онлайн-сесій, індивідуальних і групових занять.

Музей «Голоси Мирних», у межах якого здійснюється проєкт «Голоси Мирних. Травми війни», - це довірчий простір, де люди можуть розповісти свою історію, звільнитися від тягаря мовчання, дозволяючи своїм землякам, співвітчизникам і людям у різних країнах почути, побачити, зрозуміти розумом і відчути серцем біль пережитого ними.

Психолог Олена Лук’янчук: «Музей «Голоси Мирних» – це унікальний, масштабний психотерапевтичний проєкт. Тому що розповісти свою історію – це вікно в психологічну обробку травми, це початок аналізу того, що з тобою сталося. Коли ти говориш про себе – це перший крок до того, щоб ти вилікувався.

Це терапевтичний проєкт, де люди і суспільство взагалі починають лікуватися, починають розуміти, що з ними сталося і що повторення цього вони не хочуть».

Вебінари

Статті

Травма війни

Міні-тести

Стріми