меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
Засновник

Рінат Ахметов

 

 

В 2014 році на мою Батьківщину, на Донбас, прийшла велика біда. Ім’я якої – війна. У біду потрапили всі – і діти, і люди похилого віку.

У ті дні в мене боліло серце, і я думав тільки про одне – як допомогти своїм землякам? Що особисто я можу зробити для їхнього порятунку?

Виявилося, такі питання собі задавав не тільки я. Мені дзвонили керівники наших підприємств, компаній і говорили: «Ми готові допомогти! Що потрібно зробити?».

Тому ми об’єднали всі наші зусилля, весь наш потенціал і створили Гуманітарний Штаб.

Тоді працівники Штабу й наші волонтери, найбільш небайдужі люди, які мені траплялися у житті, працювали 24 години на добу і 7 днів на тиждень. У них не було вихідних і свят. Вони щодня, щохвилини ризикували своїм життям. Але вони нічого не боялися й не шкодували себе.

Вони робили все від себе залежне, щоб допомогти найбільш беззахисним – нашим дітям, нашим старим, самотнім мамам, інвалідам. Допомогти їм виїхати з «гарячих точок», привезти їм їжу та ліки. Зрештою, просто підтримати добрим і теплим людським словом – це ж теж важливо!

Кожен день роботи нашого Штабу – це тисячі врятованих життів. І тисячі історій – історій біди під час війни. Історій смутку від втрати рідної домівки. Історій порятунку та знайдення спокійного життя. Безумовно, це наш біль і наша незагойна рана. Але це й наша гордість за всю ту величезну роботу, проведену Гуманітарним Штабом.

Я хотів би, щоб колись усі ці історії не стерлися з пам’яті, щоб наші спогади залишилися назавжди. Упевнений, тільки якщо ми будемо пам’ятати, ми зможемо зрозуміти. А, отже, кожен з нас зробить усе, щоб трагедія не повторилася.

Але спочатку війна повинна бути припинена! І зусилля всіх, від кого це залежить, повинні бути спрямовані саме на це!

Наші діти, наші батьки повинні жити в мирному, щасливому та процвітаючому Донбасі!»

img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію