Історії, які ви нам довірили

1 2
меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

1 2
До всіх історій
Віктор Шевченко

«Будинок зруйнувало дощенту, ми втратили все»

переглядів: 511

Усе, що залишилося від нашого будинку – купа цегли та шиферу, які досі лежать перед парканом. Не думали, що нам перед пенсією такий подарунок буде, думали, що все вже добре. 

Потужні обстріли в нас у селі почалися влітку 2014-го. Ми тоді й не думали про переїзд, як усі забивали вікна фанерою та ховалися в підвалі.

Після чергового обстрілу жінка втратила слух.

Будинок зруйнувало дощенту, ми втратили все

Ми зрозуміли, що ми там, у підвалі, не врятуємося. Наступного дня до нас у двір прилетіло з десяток снарядів. Будинок зруйнувало дощенту, ми позбулися всього майна.

Відбудовувати будинок заново я вирішив відразу, від старої будівлі залишився міцний фундамент. Цілими днями я стукаю, свердлю та пиляю. Раніше допомагали сусіди, зараз – тільки дружина. У чотири руки ми, люди похилого віку, починаємо життя з нуля. Будувати ми вирішили, тому що не хочемо нікому сідати на шию. У нас виходу іншого немає.

Тещі нелегко змиритися з таким горем. Вона пережила Другу світову війну й не розуміє, за що діти так страждають.

Будинок зруйнувало дощенту, ми втратили все

На відновлення будинку ми витратили всі свої заощадження, розрахуватися з боргами не можемо досі. Від держави допомоги не дочекалися, єдина компенсація не перевищила тисячі гривень.

Нетайлове 2014 2016 Текст Історії мирних пенсіонери 2014 2016 зруйновано або пошкоджено житло поранені обстріли безпека та життєзабезпечення здоров'я житло літні люди (60+) малозабезпечені
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій