Світлана Олександрівна закінчила музичну школу за класом фортепіано. У мирний час виступала на концертах, вона захоплюється вишивкою. Коли почалися обстріли, на якийсь час поїхала з рідного міста. Її будинок постраждав від снарядів, довелося відновлювати. Жінка дуже переживає через воєнні дії. Вона мріє про мир та щоб у рідних усе було добре.
При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:
Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/
Ми використовуємо файли cookies, щоб ви отримали найкращий досвід користування сайтом. Продовжуючи роботу із нашим сайтом, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера.