Історії які ви нам довірили

1 2
меню
{( row.text )}
{( row.tag )}

Історії які ви нам довірили

1 2
До всіх історій
Антон Савінов

«Я став більше цінувати те, що у мене є»

переглядів: 200

  Донецьк – це місто на сході України. Раніше було містом-мільйонником. Там дуже розвинена шахтна промисловість. Там дуже гарні парки є і там живуть приємні люди. Я розлучився зі своїми бабусею та дідусем, вони зараз живуть там. Також дуже багато моїх близьких друзів залишилися там. 

   Ми переїхали із Донецька, тому що недалеко від нашого будинку було чутно звуки бомбардування. Тому мама швидко зібрала речі, і ми поїхали [до Лиману]. 

Саме день, коли я почув це слово, я не пам’ятаю. А мить, коли я зрозумів, що війна настала – так, я пам’ятаю. Це сталося тоді, коли я став часто бачити людей у ​​військовій формі на вулицях свого міста. Це сталося поступово. І в конкретний якийсь день я зрозумів: так, зараз почалася війна.

  Коли я чую це слово, я відразу дивлюсь не на те, що відбувається, а на наслідки. У мене в голові це з’являється. Напевно, я став більше цінувати те, що у мене є. Це стосується як і людей, так і  майна. Не існує безвихідних ситуацій, навіть якою б важкою вона не здавалася, завжди можна знайти вихід.

Донецьк 2014 2021 Текст Історії мирних діти 2014 переїзд психологічні травми обстріли безпека та життєзабезпечення діти розлука з близькими 2021
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій