Галина Іванівна згадує про хороше, мирне життя. Війна геть змінила побут людей. Довелося мирному населенню ховатись у підвалах під час обстрілів. Снаряди літали з усіх боків, розбомбило хату її брата. Жінка мріє про мир, здоров'я та хоче забути війну.
При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:
Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/
Ми використовуємо файли cookies, щоб ви отримали найкращий досвід користування сайтом. Продовжуючи роботу із нашим сайтом, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера.