Коли почалася війна, був початок червня 2014 року. Ми тоді ще працювали, пенсію у Луганську отримували. У травні я з'їздила туди востаннє, забрала пенсію, і потім почалися блокпости і все інше.
У нас, дякувати Богові, Петрівку взагалі не зворушило. Через город снаряди літали. Вперше страшно було, а потім звикли. Як починалася стрілянина, то всі ховалися, хто в підвал, хто в хату.
При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:
Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/
Ми використовуємо файли cookies, щоб ви отримали найкращий досвід користування сайтом. Продовжуючи роботу із нашим сайтом, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера.