Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Тетяна Степанівна Денісова

«У доньки стався інсульт через новини про Бучу»

переглядів: 57

Менш ніж через добу після інсульту донька Тетяни Степанівни пішла з життя

Я з міста Дніпро. Працювала в шкільній їдальні. Вранці 24 лютого йшла на роботу о п’ятій годині і почула вибухи. Звичайно, було страшно: я бачила заграву, коли бомбили аеропорт, коли підривали злітні смуги. Мені зателефонували і сказали, що почалась війна. До того дзвінка я не могла повірити, що сталось найстрашніше.

Життя змінилось. Ми залишились без роботи. Наша донька була волонтером, готувала випічку для Тероборони. У квітні побачила новини про Бучу та Ірпінь, і в неї стався інсульт. Донька і добу не прожила - померла. Вона дуже переживала і плакала від початку війни. Дитину цілувала, обіймала, наче відчувала, що піде з життя.

Я оформила опікунство на онуку, пішла працювати волонтером – готувала тушонку для військових.

Але дитина сама боялась залишатись. Добре, що в школі, де онучка вчиться, директор запропонував мені вакансію прибиральниці. Вона зі мною на роботі лишалась, щоб не бути вдома на самоті.

У мене тахікардія, проблеми з серцем. Тиск високий, спина схопила від нервів. На початку війни ліків не вистачало. З їжею більш-менш було – отримували гуманітарну допомогу від Фонду Ріната Ахметова та церкви «Нове покоління».

Я не знаю, коли війна скінчиться. Хоч би скоріше, щоб діти мали змогу прийти до школи, сісти за парти, спілкуватись з однолітками, розвиватись, як і має бути.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Дніпро 2022 Текст Історії мирних жінки діти психологічні травми обстріли втрата близьких втрата роботи безпека та життєзабезпечення здоров'я робота сироти діти перший день війни
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій