Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Микола Сергійович Федосєєв

«Найстрашніше – це невідомість, невпевненість у майбутньому»

переглядів: 526

Микола Сергійович пам'ятає, скільки бід наробили обстріли у місті. Щоб відновити руйнування, знадобилася кропітка праця багатьох людей.

У 2014 році мої земляки не вірили, що може початися війна, а потім відчули все на собі: обстріли, авіаційні нальоти, руйнування. Снаряди потрапляли до квартир, газопроводу, енергоблоку ТЕС. Розбивали стіни, обладнання та лінії, які постачають місто. Треба було ремонтувати, і людям доводилося іноді по три доби там перебувати, щоби все відновити.

Спасибі Рінату Ахметову за допомогу, він привозив людям продукти у найважчий час. Особливо старі люди йому вдячні.

Нині стало дуже важко жити, люди стали замкненішими. Вже немає такої привітності та гостинності, як до війни. Кожен намагається знайти собі якесь заняття, щоб відволіктися і не думати про політику.

Найстрашніше – це невідомість, невпевненість у майбутньому. Ми не знаємо, що на нас чекає. І мені здається, що ця війна ніколи не скінчиться.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Світлодарськ 2014 2015 2021 Текст Історії мирних пенсіонери 2014 зруйновано або пошкоджено житло обстріли безпека та життєзабезпечення санітарія і гігієна непродовольчі товари літні люди (60+) їжа
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій