Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Ольга Костянтинівна Комарова

«При евакуації була небезпечна ділянка дороги, куди часто прилітало: стояли зруйновані авто на узбіччі»

переглядів: 18

Я була вдома зі своєю сім'єю. Коли дізналась про початок війни, забрала сестру з дитиною до себе. Та вступила до ТРО нашого містечка.

Потім допомагала зняти з посади мера колаборанта, який хотів здати наше місто. Через постійні погрози, довелось стати переселенцем.

Перший шок - це коли ти сидиш у чужому місті, де нічого не знаєш. І починається тривога. Куди йти, де укриття - нічого не знали на той час…

Я робила все, щоб моя дитина не знала, що таке нестача їжі. З чоловіком, дитиною ми стали дружнішими. Знайшли нових друзів, які по справжньому допомагали. З батьками, сестрами стосунки погіршились. Бо коли вони поїхали до Польщі, було складно підтримувати відносини. Часто було непорозуміння…

Коли ми виїжджали з дому, була дуже небезпечна ділянка дороги, куди часто прилітало і були зруйновані авто на узбіччі.

І коли ми побачили блокпост перший український після нашої області, в мене потекли сльози. Зрозуміла, що в безпеці. Змогла вивезти дитину та тварин цілими.

Зараз в мене немає роботи. На жаль, через нерви і стрес проявились всі хронічні захворювання. До війни була страховим агентом. Хочу відкрити власну вправу.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
2023 Текст Історії мирних жінки діти переїзд психологічні травми обстріли втрата роботи безпека та життєзабезпечення здоров'я їжа розлука з близькими 2023
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій