Майя Василівна дуже злякалася через сильний обстріл. Дім її затремтів, затріщав, здавалося, стеля звалиться на голову. Не встигнувши відійти від такого стресу, довелося пережити чергове потрясіння – загинула разом із сином її подруга.
Снарядами були зруйновані житлові будинки, пошкоджені вікна та дахи. Люди залишалися без води та електрики. Усі мріють про нормальне життя, щоб відновилося транспортне сполучення і можна було бачитись із родичами.
При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:
Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/
Ми використовуємо файли cookies, щоб ви отримали найкращий досвід користування сайтом. Продовжуючи роботу із нашим сайтом, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера.