Історії, які ви нам довірили

1 2
меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

1 2
До всіх історій
Наталія Реуцька

«Нам стало ні з ким святкувати державні свята та дні народження»

переглядів: 563

Що таке мир для мене? Мені здається, точного визначення в мене немає. Але переважно – це коли для виїзду в інше місто не потрібно проходити огляд і оформляти документи.

Ми з моєю сім'єю часто виїжджаємо в місто Артемівськ, яке знаходиться найближче до мого рідного міста, у якому я народилася й живу досі, Горлівці. Мої батьки часто їдуть туди, бо на цьому закладається їхня робота. Ми ж із сестрою часто залишаємося удвох або з бабусею. Мамі й татові це все набридає, але їм доводиться продовжувати. Мені дуже шкода їх, коли після блокпостів у них болять голови або вони знеможені лягають спати.

Також мир для мене – це присутність усіх моїх рідних поруч зі мною. Після того, як усі мої родичі та друзі поїхали, нам стало ні з ким святкувати свята та дні народження. Раніше я в будь-яку мить могла зателефонувати комусь зі своїх близьких, попередити про прихід і прийти ночувати до бабусі, тітки або кого-небудь ще.

Ще миром я вважала час, коли я могла поїхати в місто і гуляти там допізна зі своїми друзями або сестрою і не боятися, що транспорту вже не буде або що до нас можуть підійти військові. Якби не було цієї війни, у мене було б більше можливостей, а поруч були рідні.

Я дуже хочу, щоб над нами було мирне небо.

Горлівка Текст Історії мирних
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій