Марина не могла повірити, що ститкнеться з війною в наші дні. Ці події порушили спокій всього місцевого населення. Жінка дуже переживає за своїх дітей і хоче, щоб вони забули про цей жах. Вона мріє про мир, тишу та спокій.
При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:
Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/
Ми використовуємо файли cookies, щоб ви отримали найкращий досвід користування сайтом. Продовжуючи роботу із нашим сайтом, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера.