меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
До всіх історій
переглядів: 266
Роман Пашковський
photo0
photo1
photo2
photo3
photo4
photo5
Київська область
Київська область
Світ після: фотохроніка Романа Пашковського

Київський фотограф Роман Пашковський у мирному житті створював унікальні портрети зірок, простих українців – живі, емоційні, правдиві. Від початку війни фотограф фіксує наслідки бойових дій, зруйновані будинки та людські долі. Київ, Ірпінь, Буча, Бородянка, Гостомель, Чернигівщина...

На портретах київського фотографа Романа Пашковського тепер люди з очима, що бачили війну, – мешканці міст Київської області після окупації.

Київ

Так виглядає війна, але невдовзі все скінчиться та запанує справжнє життя. Ціна за нашу волю дуже висока, але ми тримаємось, такої згуртованості я не пам’ятаю. Це неймовірно.

Будинки збудуються, побут налаштується, гроші заробляться, мандрівки відбудуться і багато всього іншого! Але тепер у вільній, по-справжньому вільній Україні!!!

Гостомель. Садочок «Веселка»

Бородянка

Бородянка, Буча, Ірпінь

с. Ягідне, Чернігівська область

Це настільки моторошно і страшно… Я не можу підібрати нормальних слів для опису, тому що слово «нормально» не підходить для того жахіття, яке пережили люди в селі Ягідне, що біля Чернігова.

Все село зігнали в підвал школи і там протягом 25 днів люди виживали в нелюдських умовах. Не всі витримували – і десять людей̆ померли.

Я, чесно, не уявляю! В мене навіть стільки фантазії̈ не вистачить, щоб осмислити масштаб цього зла. Триста людей̆ в підвалі, на стінах малюнки, календар і прізвища тих, хто помер.

Русня оселилась в будинках у людей̆, срали в кімнатах, хоч туалет і вода є, знищували все, що бачили, грабували і трощили автівки.

Село Ягідне потребує гуманітарної̈ допомоги, треба відбудовувати село і допомагати людям. Всі, кому не байдужа ця історія, пишіть мені, будемо збирати гроші на відновлення життя.

Дякую команді @comewithmetrip за їхню ініціативу. Не забавляємо темп!

Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій