Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Жанна

«Мені дуже жалко всіх дітей»

переглядів: 115

У перший день війни я дізналась про початок з телебачення. Я жила у центрі Оріхова. Перший час туди не прилітало. Я дивилась на те, що відбувається в Маріуполі, - це мене жахливо вражало. Мені дуже жалко всіх дітей.

Води, світла і газу у місті зараз немає. Їжа у мене була, воду підвозили - ми її набирали. Ми думали, що до нас бойові дії не дійдуть, але наші надії не справдились.

Було дуже важко покинути власну домівку, але задля збереження життя це треба було зробити. Головне було не потрапити під обстріл.

У Запоріжжі ми живемо з мамою. Тут я вже навчаюсь два роки. Мої рідні всі виїхали з-під обстрілів. Як буде далі, не знаю. Головне, аби скоріше скінчилась війна. Для мене зараз важливо закінчити навчання та отримати освіту.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Оріхів 2022 Текст Історії мирних жінки молодь діти переїзд психологічні травми обстріли безпека та життєзабезпечення освіта житло діти внутрішньо переміщені особи перший день війни
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій