Життя Марії Гейко забрав російський обстріл міста Глухів на Сумщині 18 листопада 2024 року. До Глухова 83-річна жінка евакуювалася, рятуючись від регулярних атак ворога на її рідне село Кореньок.

Марія Гейко народилася 20 березня 1941 року у багатодітній сім'ї. Після школи почала працювати. Одружилася із односельцем Миколою. У пари народилося два сини: Василь і Володимир. Марія працювала дояркою, а згодом була техпрацівницею у школі. Вкладала всю душу у виховання дітей, згадують односельці. Прагнула, аби сини здобули вищу освіту. Володимир – отримав фах електрика, Василь вирішив пов'язати своє життя зі спортом, а з початком війни став на захист Батьківщини.

«Марія Корніївна завжди була привітною, охайною. Любляча матір і турботлива господиня. Завжди знаходила час і сили для ведення домашнього господарства. Славилася своїми смачними пиріжками. Вона була завжди рада своїм онукам, яких смачно годувала», – згадали односельці.

«Незважаючи на важкі умови, Марія залишалася теплою та гостинною, знаходила сили підтримувати родину і громаду. Її смерть стала великою втратою для близьких, а пам'ять про неї залишиться в серцях тих, хто знав її як людину з великим серцем та незламною волею», – додали у громаді.

Поховали Марію Гейко у місті Глухові. У неї залишилось двоє синів та інші рідні. 

Історія з instagram каналу Victims of russia.