Віктор Книш — головний спеціаліст відділу ветеранської політики та соціального захисту Лисянської селищної ради. Його військовий досвід трансформувався у роботу з тими, хто повернувся  з фронту додому. 

На момент запису інтерв’ю громада готувалася до відкриття ветеранського хабу — простору для зустрічей, психологічної допомоги, занять спортом і професійної орієнтації. «Тут ветерани зможуть бути разом і підтримувати один одного», — каже він.

Віктор знає всіх ветеранів громади, постійно спілкується з родинами загиблих, зниклих безвісти та полонених. Разом із колегами організовує спортивні змагання, створює ветеранську команду, щоб підтримувати бойовий дух.

«Я впевнений: після перемоги саме ветерани стануть рушійною силою розвитку суспільства. Бо вони довели любов і вірність до Батьківщини не словами, а вчинками. Вони будуть питати кожного: що ти зробив для перемоги?» - додає Віктор Книш.