Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Василь Мазніченко

"Я не знаю, як нам жити далi без тебе"

переглядів: 551

61-річний житель Бучі загинув 3 березня на власному подвір’ї, коли йшов у погреб, як у сховище, від обстрілів. Тіло чоловіка більше тижня залишалося у дворі. Поховати рідну людину родина змогла тільки на 50-й день, коли російські окупанти вийшли з Бучі - і весь світ дізнався про трагедію цього міста на Київщині.

Дружина Наталя пише:

«Ми залишилися не тiльки без найдорожчої людини для всієї нашої родини, але й без житла, яке будували разом 20 рокiв. Я не знаю, як нам жити далi без тебе, без твоїх трудящих рук, без твого люблячого i доброго серця...

Я не знаю, як нам жити далi без тебе

Ти був для всiх нас i для людей свiтлим сонечком, яке зiгрiвало впродовж всього життя. Тепер тебе не стало – i все навкруги стало спустошеним. Заходиш у двiр, на город, де би не ступив – там «Чорнобиль" та запах смертi. Дуже боляче i дуже страшно».

Історія з instagram каналу Victims of russia.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Буча 2022 Текст Історії мирних чоловіки обстріли безпека та життєзабезпечення літні люди (60+) перший день війни 2022 Соцмережі
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій