Історії які ви нам довірили

1 2
меню
{( row.text )}
{( row.tag )}

Історії які ви нам довірили

1 2
25 тисяч історій мирних мешканців України про війну вже увійшли до Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова. Розкажіть свою історію!
18.07.2022

Музей «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова – це наймасштабніший у світі архів історій мирних жителів України, які стали жертвами або свідками війни. Архів Музею налічує вже понад 25 тисяч історій з перших вуст, які було зібрано з 2014 року. 

Музей збирає та ділиться історіями Мирних – щоби стати достовірним джерелом інформації про життя під час війни та зберегти пам'ять про події минулого й сьогодення заради кращого майбутнього України. Також Музей є терапевтичним проєктом для людей, які пережили травму війни, адже вони мають змогу розділити свій біль, розповідаючи власні історії. 

Робітники та волонтери Фонду продовжують спілкуватися з людьми та записувати їхні історії. Тож долучайтеся та розкажіть свою, адже кожна історія важлива!

Поділитися історією можна так:

- напишіть вашу історію на власній Facebook-сторінці з хештегами #Голоси_Мирних #розкажіть_свою_історію та запросіть друзів долучитися;
- скористайтеся чат-ботом @civilvoicesmuseum_bot у Telegram;
- відвідайте портал Музею та натисніть «Розповісти історію» праворуч зверху;
- зателефонуйте на безкоштовну гарячу лінію 0 (800) 509 001.

Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію