Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

колекція
Повернені додому: історії українських дітей, які пережили незаконне вивезення до росії

Тисячі українських дітей було незаконно вивезено до російської федерації під час війни. Повернення цих дітлахів до України — колосальна робота держави, небайдужих професіоналів та волонтерів. Вже вдома кожна така дитина гостро потребує підтримки та кваліфікованого відновлення.

Фонд Ріната Ахметова у співпраці з Офісом Уповноваженого Верховної Ради з прав людини першим надав комплексну допомогу дітям, яких вдалося повернути до України, забезпечивши їм першочергову психологічну та фізичну реабілітацію.

Нещодавно ці хлопці та дівчата відпочили, оздоровилися і пройшли курс реабілітації на зміні «Блогер Кемп» у санаторії на Закарпатті у рамках проєкту Фонду «Мирний відпочинок дітям України». Там вони поділилися своїми історіями про пережите із Музеєм «Голоси Мирних».

Історії дітей — страшні та відверті. Вони про те, з чим не мала би зіткнутися жодна людина. Це живі свідчення про російські воєнні злочини. Це розповіді про мужність та витримку в оточенні ворога далеко від дому та рідних. Історії про біль і втраті — та про світло, яке перемагає темряву.

Музей зібрав їх у окрему колекцію.

audio story mark
circle mark
"Поки я був в російському таборі, Ізюм звільнили"
Матеріал доданий в вашу бібліотеку
"Поки я був в російському таборі, Ізюм звільнили"
Кирило
27.02.2024
audio story mark
circle mark
"Я дуже боялася не повернутися додому"
Матеріал доданий в вашу бібліотеку
"Я дуже боялася не повернутися додому"
Дар’я Борисенко
28.02.2024
2022 2024 діти переїзд психологічні травми обстріли безпека та життєзабезпечення освіта діти розлука з близькими окупація депортація
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію