Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Людмила Сергіївна Неваленна

«Я втратила трьох близьких людей»

переглядів: 116

Мені 61 рік. Ми з чоловіком живемо в місті Охтирка. Активні бойові дії були в основному в центрі міста. Там живуть мої куми. Коли стало дуже небезпечно, вони перейшли до нас. 

Я ходила до Михайлівського храму і допомагала людям, які там ховалися. Туди приходили дідусі й бабусі, яким уже за вісімдесят. Вони говорили, що ще дітьми переховувалися в цьому храмі під час Другої світової війни. Люди зносили в храм стелажі, лежаки,  ковдри, подушки й усе, що було потрібно. У нас дуже хороший батюшка. Він вдень і вночі був у храмі, допомагав усім. А зараз ми збираємо гуманітарну допомогу для військових. 

Дуже багато знайомих проживали біля військової частини. В усіх будинки залишилися без вікон і без даху. Храм також пошкоджений.

У знайомої син був у військовій частині. Він вважається зниклим безвісти. Я втратила трьох близьких людей.

У нас приватний будинок, тому продуктів вистачало. Ми ще й з іншими ділилися. Дещо передавали доньці й синові. Вони живуть в інших містах. 

Ми обов’язково прийдемо до перемоги. Потрібно буде все відбудовувати, але ми працелюбний народ, впораємося. Головне, щоб більше не було війни.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Охтирка 2022 2023 Текст Історії мирних жінки чоловіки пенсіонери переїзд зруйновано або пошкоджено житло психологічні травми обстріли безпека та життєзабезпечення житло літні люди (60+) внутрішньо переміщені особи перший день війни
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій