Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Ольга Сергіївна Мінас

«Подруга виявилась ріднішою за сестру»

переглядів: 194

У мене є чоловік і син. Ми з міста Дніпро. На території нашого міста не проходили бойові дії, але під ракетний обстріл воно потрапляло. Морально дуже тяжко. У мене є знайомі, які зараз в полоні і ті, які загинули. 

Ми з чоловіком працюємо в ДСНС. 24 лютого заступили на цілодобове чергування. Уже зранку знали про те, що почалася війна, і почули перші вибухи. 

Після того як дізналася, що було в Бучі та інших містах, досі не можу побороти страх втратити дитину. Життя сина для мене – все. 

Я попросила двоюрідну сестру забрати до себе сина, а вона мені відмовила. Більше я з нею не спілкуюся. Зате подруга, яка живе за кордоном, запрошувала до себе і пропонувала допомогти всім необхідним. Ось так подруга стала ріднішою, ніж сестра.

Я реалістка, тому вважаю, що війна триватиме ще років п’ять. 

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Дніпро 2022 2023 Текст Історії мирних жінки чоловіки діти психологічні травми обстріли безпека та життєзабезпечення діти внутрішньо переміщені особи перший день війни
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій