Наталя Миколаївна розповідає про те, як потрапила під обстріл і які страхіття пережила. Дуже було страшно, каже жінка. Чути було вибухи, валилися будинки. Ніхто не думав, що це може статися у мирний час. Довго не було доступу до продуктів, доводилося виживати. Жінка мріє про мир.
При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:
Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/
Ми використовуємо файли cookies, щоб ви отримали найкращий досвід користування сайтом. Продовжуючи роботу із нашим сайтом, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера.