Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Ангеліна Красильникова

"Вони були понівечені до невпізнання"

переглядів: 75

Ангеліні Красильниковій було 23 роки. Вона загинула в Маріуполі 20 березня 2022-го. У п’ятиповерховий будинок, де мешкала дівчина, влучила авіабомба.

Вони були понівечені до невпізнання

Разом із батьками, сестрою та бабусею Ангеліна жила на Морському бульварі в Маріуполі. Це Лівобережний район, який із перших днів повномасштабної війни потрапив під удари російської армії.

До 18 березня 2022 року сім’я спускалася до підвалу, аби ховатися від обстрілів. Та потім мама Ангеліни, Наталія, отримала важке поранення стегна й не могла більше йти в укриття. 20 березня 2022 року вся родина була в квартирі на другому поверсі, коли у їхній будинок влучила авіабомба.

«Стався вибух. П'ять поверхів склалися до підвалу. Одночасно загинули дві мої племінниці Ангеліна та Рената, сестра Наталія, її чоловік Руслан, а також наша мати – Кожевнікова Валентина Федорівна. Ми намагалися знайти тіла, але вони були понівечені до невпізнання. Поховати нікого не вдалося», – розповів дядько загиблої Володимир.

Ангеліна Красильникова народилася та зростала в Маріуполі. У 2021 році закінчила Маріупольський державний університет, за фахом – юристка.

Працювала головною спеціалісткою відділу виплат у департаменті соціального захисту населення Маріупольської міської ради. Її пригадують спокійною, виваженою, розумною та спраглою до нових знань. Ангеліна багато читала, любила домашніх тварин, відвідувала модельну студію, була вболівальницею ФК «Шахтар».

«Ангеліна працювала рік у нашому відділі. Доброзичлива, ніжна та красива. Вона мріяла про кар'єру та сім'ю. Насолоджувалася життям і прагнула йти вперед. Вона була дуже відповідальною – і до роботи, і до близьких. Любила робити сюрпризи. Переймалася здоров'ям батьків, бабусі, дідуся. Намагалася завжди допомагати сестрі Ренаті», – розповіла колега загиблої Ганна Новикова.

В Ангеліни Красильникової залишилися бабуся, дідусь та дядько.

Історія з instagram каналу Victims of russia.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Маріуполь 2022 Текст Історії мирних жінки чоловіки зруйновано або пошкоджено житло психологічні травми обстріли втрата близьких безпека та життєзабезпечення перший день війни Соцмережі
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій