Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Віктор Миколайович

«Під час пожежі у мене все згоріло»

переглядів: 468

До початку війни я був у гостях у Криму. В даний час проживаю в селищі Вільхове. До цього мешкав як переселенець із села Муратова у Новоайдарі. Але там будинок згорів.

Про те, що все змінилося, я зрозумів ще восени у Криму. Все відбувалося на моїх очах. Мені хотілося б забути все, особливо пожежу, бо в мене все згоріло.

2020 року я хотів поїхати до Луганська. Приїхав, а будинок продано. У мене в Криму залишилися діти та онуки, а я не можу до них потрапити.

Зараз я мешкаю на квартирі у Надії Георгіївни. Вона прекрасна, хороша і чуйна людина. Ми з нею підтримуємо один одного як брат та сестра. Нам дуже важко. Має в Білгороді дітей, але вони не можуть сюди приїхати. Ми залишилися віч-на-віч із бідою.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Станиця Луганська 2014 2020 Текст Історії мирних жінки чоловіки 2014 2020 переїзд зруйновано або пошкоджено житло обстріли безпека та життєзабезпечення здоров'я літні люди (60+) розлука з близькими
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій