Юлія Анатоліївна зі своєю сім'єю виїжджала з міста, коли почалася війна. Було дуже страшно, коли пролітали снаряди. Довелося повезти маленького онука подалі від бойових дій.
Коли родина повернулася додому, багато що змінилося. Зруйновані будинки, проблема з транспортом та пересуванням, важке матеріальне становище. Жінка мріє про мир, достаток і щоб люди були добрішими.
При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:
Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/
Ми використовуємо файли cookies, щоб ви отримали найкращий досвід користування сайтом. Продовжуючи роботу із нашим сайтом, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера.