Життя Миколи Пацакули відібрала російська армія 15 серпня 2024 року, завдавши удару по Харківській області. Одразу п'ять авіабомб ворог скинув на цивільне підприємство у селищі Приколотне, де виробляли олію. Поряд не стало колеги Миколи, Павла Козлова.

«Від початку повномасштабного вторгнення через близькість до кордону з Росією виробництво на заводі було зупинено. У виняткових випадках працівники виходили на роботу задля усунення наслідків обстрілів, налагодження електрики, охорони території», – розповіли у компанії, де працював Микола.
Миколі Івановичу було 57 років. Разом із рідними жив у Приколотному. Багато років працював на олійноекстракційному заводі. У вільний час любив рибалити, відпочивати на природі в колі родини і друзів.
«Він був дуже відкритою людиною, компанійською, комунікабельною. Серед друзів та на роботі – душа компанії. Завжди анекдоти розповідав, якісь спогади, історії з життя. Чуйний, доброзичливий», – розповів друг і колега Валерій Становський.
У Миколи залишилися дружина, донька та інші рідні.
Історія з instagram каналу Victims of russia.
.png)



.png)



.png)



