Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Альона Володимирівна

«Весь жах у нашому житті почався після смерті мами»

переглядів: 59

Через війну нашій родині довелося поїхати з рідного дому, кинувши майже всі речі, квартиру і міцний сон. На початок війни у 2014 року я ледве встигла оформити опіку на свого 11 -річного меншого брата, бо взимку у нас померла мати. Весь жах у нашому житті почався після смерті мами. Заспокоює те, що принаймні вона не побачила, що сталося з нашим домом и нашею країною. У 2016 році снаряд влучив у сусідній будинок. У нашій квартирі повилітали вікна.

Дуже тяжко з трьома дітьми було покидати рідний дім, і тікати з міста, не знаючи де і як будемо жити. Найважче всього було прийняти жорстоку реальність і загибель багатьох людей. Розуміти свою безпорадність, що не здатен захистити своїх дітей.

У 2014 року на початку війни у Донецькій області я з братом і дітьми майже два місяці жили у радянському бомбосховищі на старій непрацюючій шахті. Як і весь наш район ми стикнулись з гуманітарною катастрофою.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Горлівка 2022 2023 Текст Історії мирних жінки діти переїзд зруйновано або пошкоджено житло психологічні травми обстріли безпека та життєзабезпечення вода здоров'я житло сім'ї з двома і більше дітьми їжа
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій