Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Неля Павлівна

«Вертоліт летів так низько, що я бачила військового. Він сидів, звісивши ноги»

переглядів: 474

У перший день війни Неля Павлівна не могла зрозуміти, що сталося. Здавалося, що вертольоти скоро полетять, а стрілянина припиниться. А коли вони з чоловіком зрозуміли, що це надовго – стали готувати сховище.

Я була вдома - займалася полуницею на городі, а чоловік поїхав на ринок в Луганськ. Я почула гул літаків і стрілянину. Для мене це було дико, я дуже переживала.

Подзвонила чоловікові, а він каже: «Та не хвилюйся, зараз приїду додому». А коли приїхав, у нас вже тут літали вертольоти.

Добре пам'ятаю, як дуже низько летів вертоліт, в ньому були відкриті двері кабіни, і там сидів якийсь військовий, звісивши ноги. А ми з сусідкою в городах переглядалися і дивувалися: «Що це таке?» Потім стало зрозуміло, коли чоловік приїхав і розповів, що там діється. Тоді ми зрозуміли, що це серйозно.

Спочатку думали, що конфлікт тимчасовий і скоро все пройде. А потім, коли побачили все своїми очима і почули, то звісно, стали обладнати підвал. Свекруху з сусіднього села до себе забрали. У неї вже такий похилий вік, привезли її в дуже важкому емоційному стані.

У моєї сестри будинок постраждав від обстрілу, а у нас просто осколок прилетів у ворота. Слід від нього залишився такий, відполірований.

Вертоліт летів так низько, що я бачила військового. Він сидів, звісивши ноги

Мрію, щоб діти знайшли своє житло, яке вони втратили в Алчевську. Щоб син повернувся до своєї роботи. Тому що він добивався своєю працею і по кар'єрних сходах просунувся, а потім війна все перекреслила. Хотілося б, щоб діти були щасливі.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Передільське 2014 2021 Текст Історії мирних чоловіки пенсіонери психологічні травми обстріли втрата роботи безпека та життєзабезпечення здоров'я робота
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій