Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Софія Дмитрієва

«Усі люди хочуть миру, спокою та тиші»

переглядів: 841

Дмитрієва Софія, 16 років, Пономаренківський ліцей Роганської селищної ради Харківського району Харківської області, с. Хроли

Есе «Один день»

Мир. Я вслухаюся в це слово… Що значить воно для мене? Поняття миру – це, в основному, відсутність конфліктів, стан спокою й гармонії, коли немає війни.

Усі ми знаємо, що одним із найжахливіших періодів нашого життя є війна, яка руйнує життя людей, розбиваючи будівлі на уламки, знищуючи господарство, а іноді забираючи душі близьких.

Людям, що живуть в містах, через які кривавими кроками проходить війна, не пощастило найбільше, тому що вони, немов у клітці, не можуть відчувати себе в безпеці. Їм найбільше хочеться миру, бо вони, загнані в куток, пропустили весь жах крізь себе.

Війна міняє людей, вона темрявою вливається в серце й тече по венах все життя. На всіх війна впливає по-різному. Про деяких кажуть, що війна їх виховала. Для когось вона сувора матір, а комусь вона зла мачуха, від якої хочеться втекти на край світу.

Усі люди хочуть миру, спокою та тиші, яка замінить стрілянину та вибухи.

Насправді, мир – це дуже багато. Це можливість жити повним життям, спокійно лягати спати, не думаючи, що, можливо, це був останній день. Усі хочуть ростити дітей під чистим небом, не переживаючи з їхню безпеку, бачити, як вони усміхаються, дорослішають, не тремтять від страху.

Усі ми хочемо миру, прагнемо його, бо для нас це найцінніше, що тільки може бути!

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
2014 Текст Історії мирних діти безпека та життєзабезпечення діти Конкурс есе 2021
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій