Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Антон Захарченко

«У нас в селі зараз неможливо проживати»

переглядів: 64

Ми з села Костянтинівка Пологівського району: в мене жінка і дитина дворічна. Жили ми гарно, і раптом прийшов «руський мір». Нам довелося переїхати, тому що там зараз неможливо проживати.

У нас маленька дитина, а продуктів не було, бо магазини пограбували. Ні світла, ні води - і ми вирішили звідти виїхати. А батьки жінки там і досі проживають.

Спочатку ми подумали, що все це ненадовго, а коли вже орки добралися до нашого села, тоді ми все побачили на власні очі, і все відчули.

Було дуже страшно виїжджати, проїжджати всі блокпости. Ми за 50 кілометрів проїхали 12 блокпостів рашистських: страшно з дитиною було їхати. 

Тут нам почали допомагати, дають різну допомогу. Різні фонди. Та і все. Я працюю зараз в Метінвесті. Будемо тут поки жити, а далі - побачимо.

Думаю, що до зими все завершиться. І ми з’їздимо в своє село й побачимо батьків.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Костянтинівка 2022 Текст Історії мирних жінки чоловіки діти переїзд психологічні травми обстріли безпека та життєзабезпечення житло непродовольчі товари діти внутрішньо переміщені особи перший день війни їжа окупація
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій