Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Наталя Русанова

«Снаряд розірвався за декілька метрів від дитячої кімнати»

переглядів: 1144

Мене й мою дочку, 11-річну Віку, тріщини на будинку від обстрілів не лякають. На наших очах рідні стіни перетворилися на руїни. Ці руїни ми все ще називаємо будинком, хоча знаємо, що будівлю відновленню не підлягає.

До нас приїжджали з ОБСЄ, вони подивилися і сказали, що будівля залишається тільки під бульдозер – і зносити, а потім нове будувати. Але нове будувати нема за що.

Влітку 2015 року наше житло розбили два артилерійські снаряди. Один влучив у фундамент, інший розірвався за декілька метрів від дитячої кімнати. Добре, що тоді в цій кімнаті не було дітей, ми всі перебували в залі. Стояли в будинку в нас і холодильник, і телевізор. Усе знищено осколками.

Я тоді була на сьомому місяці вагітності. У мене ще троє дітей. Ми всі були вдома. Тоді запанувала тиша, тижнів зо два, й обстрілу ми не очікували. Віка тільки через рік потрапила у свою кімнату, знайшла там свою стару плюшеву собачку й не змогла стримати сліз.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Красногорівка 2016 Текст Історії мирних
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій