Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Станіслав Скрипниченко

«Скільки разів під свист снарядів ми бігли до підвалу!»

переглядів: 966

Запасатися дровами починаємо ще влітку, адже в нас велика сім'я. Мені в господарстві допомагає 13-річний онук Влад, я йому не тільки рідний дідусь, але й опікун. У середньої моєї дочки було хворе серце, вона померла, коли їй було 33 роки. Важко згадувати про це…

Ще одним випробуванням для нас стала війна. Вже й не злічити, скільки разів під свист снарядів ми бігли до підвалу. Досі залишилися знаки на будинку – вікон подекуди немає.

Сусідній будинок – це житло нашої молодшої дочки. Коли було літо, там ще можна було жити. Є кімната, де вони спали на підлозі, на матрацах – це найбезпечніша кімната в будинку від обстрілів. А коли настали холоди, перебувати там стало неможливо. Живуть то в нас, то в сестри.

Ще з нами живе наша родичка Валентина. Вона приїхала з Донецька, там вона жила на околиці міста, дуже небезпечній через обстріли. Повернутися й перевірити своє житло вона не може. Дуже важко літній людині вистояти в черзі на блокпосту п'ять-шість годин.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Мар'їнка 2017 Текст Історії мирних
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій