Карасьова Марія, Харківська гімназія № 65, м. Харків
Кожен день, приходячи з роботи додому, ви вмикаєте телевізор для перегляду улюбленої телепередачі. Але на найцікавішому моменті починаються новини. Ви починаєте роздратовано шукати пульт, щоб перемикнути канал, але на хвилину заслуховуєтеся.
Знайомий голос ведучої говорить про те, що на сьогоднішній день немає жодного випадку на захворювання коронавірусом. Немає жодного загиблого або пораненого українського бійця. Сьогодні наші спортсмени здобули призові місця на Всесвітніх змаганнях.
Наші співаки перемогли в пісенному конкурсі й нашу рідну мову почув увесь світ. Ми встановили дружні стосунки з сусідніми державами й готові рухатися вперед для покращення нашого життя. Погода обіцяє бути сонячною, без опадів та з мирним небом над головою.
Новини можуть бути хорошими. Ми повинні робити все для того, щоб такі новини лунали частіше. У нас ще є час, щоб усе виправити. Щасливе майбутнє й доля нашої країни в наших руках. Будьте толерантними й свідомими. Підтримуйте один одного, робіть усе для розвитку своєї Батьківщини. Усе залежить від нас самих.
При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:
Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/
Ми використовуємо файли cookies, щоб ви отримали найкращий досвід користування сайтом. Продовжуючи роботу із нашим сайтом, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера.