Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Віра Петрівна

«Дитина закриває вуха при гучних звуках»

переглядів: 1006

У перший день війни нам сказали, що у Слов'янську обстріли тривають. Але ми не вірили, що таке може бути. Я тоді тільки народила, і довго не могла повірити в це. Потім, коли почали стріляти, у нас було страшно. Обстріляли вулицю, багато вбитих було. Ми сиділи у підвалах. Зараз моїй дитині восьмий рік, вона боїться шуму фену, пилососу, закриває вуха при гучних звуках.

Хочу забути обстріли та прибрати страх із життя моєї дитини. І щоб більше не бачити, як снаряди летять та вибухають. Навіть звірі у лісі досі підриваються на мінах.

Хочу, щоб скоріше все закінчилося, було все як раніше. Щоб не було цих сіток, бар'єрів, серед яких почуваєшся звіром у загоні. Найстрашніше, що так живуть наші діти.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Станиця Луганська 2014 2021 Текст Історії мирних жінки діти 2014 психологічні травми обстріли безпека та життєзабезпечення санітарія і гігієна здоров'я непродовольчі товари перший день війни
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій