Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Тетяна Григорівна Кунцевська

"Позачиняли магазини, банки, пошту. Ніде було купити продукти"

переглядів: 179

Зі свого рідного міста я нікуди не виїжджала. Весь час працювала. У перший день повномасштабної війни я була на роботі. Спочатку у нас було тихо, про війну я дізналась з телебачення. 

Нас не дуже обстрілювали, але у перші дні війни позачинялися магазини, банки, пошта. Було дуже важко, ніде було купити продуктів харчування, банкомати не працювали. Всі повиїжджали. Зараз у нас вже усе працює і, слава Богу, нічого поки на голову не летить.

Найбільше шокував сам факт війни. Як ці рашисти могли напасти і знищувати все, що так було добре. Дуже тяжко. Емоційно тяжко, морально тяжко. Хочеться, щоб це якнайскоріше закінчилося. 

У нашій родині ніхто не виїжджав. Мої сини працюють у критичній інфраструктурі, вони не можуть виїхати. Мій чоловік - інвалід на пенсії, не працює - сидить вдома біля онуків. Поки тут тихо, я нікуди не поїду. Це моє рідне місто, у мене є робота, куди мені їхати? На початку війни дуже багато людей виїхало, зараз відсотків 70 повернулися. 

Найбільша мрія - щоб закінчилася війна, щоб мої діти і онуки були разом, живі-здорові, щоб була робота. У нас зараз одна мрія на всіх.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Мирноград 2022 2023 Текст Історії мирних жінки чоловіки пенсіонери діти психологічні травми обстріли безпека та життєзабезпечення непродовольчі товари люди з обмеженими можливостями діти перший день війни їжа
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій