Історії, які ви нам довірили

1 2
меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

1 2
До всіх історій
Ірина та Сергій Федорченко

«Почали кричати. Полетіли вікна, полетіли двері»

переглядів: 59

Джерело "Радіо Свобода"

В Дніпрі у зруйнованому російським ракетним ударом під‘їзді було 72 квартири. За попередніми даними, без даху над головою залишилися сотні людей. На місці події поліція розгорнула працює намет – фіксують заяви людей, чиє житло знищене або пошкоджене.

«Почали кричати. Полетіли вікна, полетіли двері»
Ірина і Сергій

Ірина Федорченко разом із чоловіком прийшли подати заяву. Їхня квартира – на п’ятому поверсі у під’їзді поряд зі зруйнованим. Стіни вціліли, але двері й вікна розбиті, меблі понівеченні.

Коли стався вибух, жінка була вдома з двома дітьми підліткового віку. Із помешкання, на щастя, змогли вийти самостійно, на руках винесли собаку.

«Ми якраз були в коридорі, на матраці. У нас там простелений матрац на випадок сирени. Ми з донькою сиділи на матраці. Бабуся наша сиділа у ванній. 84 роки. Ми трошки задрімали. Прокинулися від страшного вибуху. Почали кричати. Полетіли вікна, полетіли двері, але ми всі живі. Все в гару, все в диму. Квартира стоїть, як коробка. Там можна було б жити, якщо туди пустять», – каже Ірина Федорченко.

«Зараз фіксуємо звернення, але чи будуть компенсації, що буде з нашим під’їздом – ніхто нічого не каже. Відомо, що під’їзд з другого боку демонтують. А наш – невідомо», – додає її чоловік Сергій.

Copyright (c)2022 RFE/RL, Inc. Used with the permission of Radio Free Europe/Radio Liberty, 1201 Connecticut Ave NW, Ste 400, Washington DC 20036.

Дніпро 2023 Текст Історії мирних жінки чоловіки пенсіонери зруйновано або пошкоджено житло обстріли безпека та життєзабезпечення житло літні люди (60+) 2023
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій