Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Тетяна Смирнова

«Осколки розлетілися на десятки метрів, собаку у дворі вбило»

переглядів: 1120

У наш будинок влучив снаряд від «Граду» під час артобстрілу 18 грудня 2017 року. Тоді в будинку були мій чоловік і двоє дітей. Осколки розлетілися на десятки метрів, собаку у дворі вбило, а наш мікроавтобус перетворився на купу брухту.

 Я того вечора із сином поверталася з Будинку культури, і ми ледь встигли забігти в укриття. Коли прибігли додому, побачили, що «Град» упав під стіну будинку і вибухнув. А якби він пішов далі, то долетів би до спальні, де сидів чоловік…

 Тепер у нас у вітальні замість дверей висить килим. А незадовго ж до обстрілу ми закінчили ремонт, замінили шпалери, лінолеум, меблі… Ми сім років вкладалися в цей будинок, а тепер треба починати все спочатку. Перший час мені навіть було страшно сюди заходити, постійно переслідувало почуття небезпеки.

 Раніше у великій кімнаті збиралася вся родина, грали в шахи, читали книги. За день до обстрілу провели у вітальні весь вечір. Якби обстріл був на день раніше, то ми б уже не розмовляли з вами.

Після цього обстрілу життя у нас змінилося. Щойно починають стріляти – ми відразу до льоху біжимо. А щоб відновити житло, ми економимо на всьому.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Новолуганське 2017 Текст Історії мирних
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій