Проходячи Ольхову і бачачи всю цю розруху, серце кров'ю обливається, каже Раїса Василівна. Вона згадує мирне, гарне життя та мальовничу природу. Під час війни жінка поховала сина, а згодом і чоловіка. Вони померли через хворобу серця на ґрунті війни.
Раїса Василівна залишилася сама. Їй довелося ховатися у підвалах від обстрілів. Тривалий час існувала без пенсії – було важко виживати. Жінка мріє забути ці події та побувати на могилах рідних.
При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:
Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/
Ми використовуємо файли cookies, щоб ви отримали найкращий досвід користування сайтом. Продовжуючи роботу із нашим сайтом, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера.