Я була на роботі у перший день війни. Почула, як летіла ракета.
Найбільші труднощі були матеріальні. Не було води. Ми ходили до криниці, набирали воду, пічку побудували, щоб можна було їсти готувати. Виживали за рахунок того, що були запаси: овочі зі свого городу, консервація. Отримували гуманітарну допомогу від фонду Ріната Ахметова.
Найбільше шокувало те, що люди гинуть.
Багато хто виїхав. Зараз уже повертаються. Ми нікуди не планували виїжджати. Я продовжую працювати.
Хочу, щоб був мир, і щоб люди були щасливими.
При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:
Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/
Ми використовуємо файли cookies, щоб ви отримали найкращий досвід користування сайтом. Продовжуючи роботу із нашим сайтом, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера.