Скульптор Геннадій Тітов багато років допомагає дітям пізнати свої можливості через мистецтво. На початку війни Геннадій долучився до волонтерського руху. Згадує, як в Ірпені його вразив могила з номерним знаком авто замість імен. А на Чернігівщині - зруйновані вщент сільські вулиці. Згодом художник став працювати із дітьми-переселенцями за авторською методикою.
При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:
Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/
Ми використовуємо файли cookies, щоб ви отримали найкращий досвід користування сайтом. Продовжуючи роботу із нашим сайтом, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера.