Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Надія

«Ми взяли найнеобхідніше: пару футболочок, дитину, кішку – і поїхали»

переглядів: 632

Це був початок 2014 року. Війна почалася вночі. Моторошно було, особливо за діток дуже хвилювалися. Нам потрібно було ходити на роботу, а діток ведеш у садок і перебуваєш від них у декількох кілометрах. У разі чого навіть не забереш одразу... Страх з’являвся від пострілів. Коли виїхали звідти, я вже зрозуміла, що все для мене змінилося, не буде так, як було.

Ми взяли найнеобхідніше: пару футболочок, дитину, кішку – і поїхали

Ми взяли найнеобхідніше: пару футболочок, дитину, кішку – і поїхали на автовокзал. І куди перший рейс був, туди й поїхали. Маршрутка виявилася на Бердянськ. Були там кілька днів, а потім поїхали до Києва. Я думаю, напевно, це вже на все життя.

Там, де я народилася і жила до війни, у мене була робота, житло, улюблене заняття, були подруги. Це все перевернулося. Я тут роботу за фахом знайти не можу. Діти адаптувалися швидше.

Раніше жив безтурботно, ні про що не думав, здавалося, так буде все життя – сонце зійшло, ранок почався. Зараз чекаєш і думаєш постійно, які зміни знову настануть, і заздалегідь уже знаєш, що може бути і погано, і добре.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Горлівка 2014 2021 Текст Історії мирних жінки діти 2014 переїзд обстріли втрата роботи 2021
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій