Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Аліна

«Ми постійно сиділи в підвалі, тому дитина часто хворіла»

переглядів: 451

До війни я жила в селищі Озерянівка, а зараз – у Курдюмівці. Сім’я в мене маленька, живу з чоловіком і дитиною. До війни було набагато краще; ми будували плани, а зараз страшно щось загадувати. Від селища майже нічого не лишилося, ще рік-два – і його взагалі не стане. Роботи тут немає жодної.

Коли розпочалися воєнні дії, було страшно. Вони відбувалися щодня, щоночі. Дитині було півтора роки, ми кутали її в ковдру й ховалися в підвалі. Хотілося б забути постійні обстріли поспіль три роки. Дитина хворіла, ми були постійно на лікарняному, тому що постійно сиділи в підвалі.

Чоловік втратив роботу, тепер вона є, але сезонна. Настає зима, і в нас починається лихоліття. Незрозуміло, як виживати. Це дуже важко.

Я отримувала допомогу на дитину від Фонду Ріната Ахметова. Це було дуже важливо. Чоловік залишився без роботи, а я сиділа на дитячих [отримувала допомогу на дитину]. Ми були раді кожній пачці крупи. Ще була допомога від Червоного Хреста й німецька.

Мрію, щоб ми жили, як до війни, і могли поїхати до Горлівки й Донецька, щоб відродилося селище та швидше закінчилася війна.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Озерянівка 2014 2021 Текст Історії мирних жінки чоловіки молодь діти 2014 обстріли безпека та життєзабезпечення робота малозабезпечені 2021
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій