Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Олена Романівна Іванова

«Мені пришили праву ногу вище стопи»

переглядів: 413

У перші місяці обстрілів Олена Романівна потрапила під обстріл на ринку та мало не втратила ногу. Жінці довелося пережити кілька операцій та тривалий період відновлення. Незважаючи на всі перипетії, вона хоче жити ще довго і радіти зустрічам із дітьми та онуками.

2014-го я потрапила під обстріл. 26 жовтня вийшла на ринок і мене поранило. Мені пришили праву ногу вище стопи. І сухожилля на правій руці пошкодило.

До мене тоді донька із Одеси приїхала. У лікарні, коли бомбили вночі, нас у коридор викочували. Це було як кадри з фільму. Дев'ять місяців я в залізках була, три операції робили, дякувати Богу, на вигляд, у мене рука і нога нормальні. Правда, лівою рукою навіть ножа не втримаю, але я зла не тримаю.

Квартира під час обстрілів у мене не постраждала. А діти раніше у Луганську жили, то вони останнім поїздом виїжджали. Тут онукові паспорт отримувати треба, а вже війна йшла. Так вони забрали паспорт і ввечері поїхали. Два роки в Одесі були, а згодом до Харкова перебралися.

Чоловік мій помер ще до війни і не бачив усього жаху. А мені ще хочеться пожити заради дітей та бачити онуків.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Щастя 2014 2021 Текст Історії мирних пенсіонери 2014 поранені обстріли безпека та життєзабезпечення здоров'я літні люди (60+) розлука з близькими 2021
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій