Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій

"Ми покинули наш дім, там залишилось багато речей та спогадів"

переглядів: 146

Привіт, мене звати Марія, мені 11 років. Я приїхала з міста Маріуполь. Маріуполь - це дуже гарне місто біля моря, дуже яскраве місто, сучасне та багате на різні кольори! А зараз я мешкаю у місті Павлоград, мені тут подобається. В мене не з'явилося нових друзів. Залишилася лише моя найкраща подруга, але вона зараз за кордоном!

Моє життя змінилося, нам довелося переїхати в інше місто, ми покинули наш дім, там залишилось багато речей та багато спогадів. Я найбільше сумую за своїми друзями, за своєю гімназією, за своєю найкращою подругою та за своєю квартирою! Я вдячна своїм батькам, своїй родині та нашим захисникам за те, що дають нам змогу жити!

Найбільш за все я мрію, щоб мій дідусь повернувся з полону, щоб закінчилася війна, ще я мрію про акрилові фарби на 24 кольори, холсти для малювання різних розмірів та велику нутеллу! До побачення!

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Маріуполь 2022 Текст Історії мирних діти переїзд безпека та життєзабезпечення освіта внутрішньо переміщені особи розлука з близькими полон Лист Святому Миколаю
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій