Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Ольга Юріївна Діденко

«Ми місяць жили в окупації»

переглядів: 183

Ольга Юріївна з дітьми була змушена покинути окуповане місто, бо залишатись вдома було небезпечно

24 лютого ми планували святкувати день народження старшого сина, але вранці того дня ми прокинулися від страшного гулу ракет. Чоловік, не думаючи ні хвилини, зібрав речі й поїхав у військкомат. 

Наш населений пункт згодом окупували росіяни. Через місяць окупації мені з дітьми пощастило виїхати на підконтрольну Україні територію. Нам довелося покинути тварин, які були членами сім'ї, адже у нас не було вибору. Зараз ми живемо в чудовому місті Івано-Франківську та молимося за життя нашого тата.

З жахом згадую блокпости росіян, де ми добу стояли в заручниках. В дорозі ми відчували гостру нестачу води.

Ніколи не забуду той момент, коли вперше після окупантів побачила українських військових. Мене переповнювали емоції, я була дуже рада і вдячна.  

Наразі я не працюю, бо доглядаю за малолітніми дітьми. Живемо за кошти, які виплачує держава як внутрішньо переміщеним особам, ще за можливості гроші висилає чоловік.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
2022 Текст Історії мирних жінки чоловіки діти переїзд обстріли втрата роботи безпека та життєзабезпечення сім'ї з двома і більше дітьми діти внутрішньо переміщені особи перший день війни розлука з близькими 2022 окупація Анкета 2022
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій