Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Віталія Володимирівна Солошко

«Ми ховалися в лісі, по три-чотири доби були там»

переглядів: 162

Мені 44 роки. Ми з чоловіком живемо в місті Охтирка. Донька мешкає в Полтаві.

У мого чоловіка від першого шлюбу є донька, яка проживає в Краснопіллі. Вона зателефонувала вранці 24 лютого і сказала, що почалася війна. Цього ж дня почалися обстріли нашого міста. 

Ми ховалися в лісі. По три-чотири доби були там. Брали з собою їжу. В лісі було не так страшно. Літаки розверталися над ним, але не скидали бомби. З нами були діти шести, семи й десяти років.

П’ятого березня було влучання в наш будинок. Десятого я виїхала в Полтаву. Мене забрала хрещена. Ми поїхали з нею вдвох, а мій чоловік був на службі. 

Оскільки ми живемо в приватному будинку, то в нас є овочі й консервація. Тому проблем з їжею не виникло. Тільки м’яса не було, але ми могли й без нього обійтися. 

Мені б хотілось, щоб війна навесні закінчилась, щоб більше не гинули люди. 

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Охтирка 2022 2023 Текст Історії мирних жінки чоловіки діти переїзд зруйновано або пошкоджено житло психологічні травми обстріли безпека та життєзабезпечення житло діти внутрішньо переміщені особи перший день війни їжа розлука з близькими
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій