Історії, які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
header-logo

Історії, які ви нам довірили

До всіх історій
Тетяна Яківна Петриченко

«Мріємо звідси виїхати кудись»

переглядів: 517

Ми мешкали в селищі Новгородське [Нью-Йорку] і зараз тут живемо. Життя було хороше до війни. Молодші були. Уже війна сім років, і звісно, важче зараз жити. Ці постріли часто чуєш, неприємно. Із балкону чути.

Спочатку люди, звичайно, ховалися, якось тікали. Якщо йдеш вулицею і почали стріляти, то раніше всі розбігалися, а потім, мабуть, уже звикли. Тому що часто вже кожен день постріли… звикаєш.

Ми із чоловіком удвох отримували від Ріната Ахметова допомогу. Це хороша допомога для всіх мешканців. Більше ніхто не допомагав нам, мені здається, Рінат Ахметов тільки допомагав. Усі йому вдячні.

Мріємо звідси виїхати кудись

Мріємо звідси виїхати кудись, тому що невідомо, коли закінчиться війна. Хотіли б, щоби швидше війна закінчилася. У всіх мешканців така мрія, я гадаю.

При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:

Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/

Rinat Akhmetov Foundation Civilian Voices Museum
Новгородське (нині Нью-Йорк) 2014 2021 Текст Історії мирних жінки чоловіки 2014 психологічні травми обстріли безпека та життєзабезпечення літні люди (60+) малозабезпечені 2021
Допоможіть нам. Поділіться цією історією
img
Долучайтеся до проєкту
Кожна історія має значення. Поділіться своєю
Розповісти історію
До всіх історій