Любов Михайлівна – вдова. Коли почалися проблеми зі здоров'ям, діти забрали її до себе.
Людям довелося тяжко переживати війну. Нескінченні обстріли, життя у підвалах та перебої з електроенергією. Доводилося швидко тікати від снарядів у підвал. Тільки сховаєшся, а снаряди починають літати і падати на подвір'ї.
При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:
Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/
Ми використовуємо файли cookies, щоб ви отримали найкращий досвід користування сайтом. Продовжуючи роботу із нашим сайтом, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера.