Війна налякала місцевих жителів обстрілами з «градів», було зруйновано будинки та постраждали люди, каже Раїса Олексіївна. Вона не може бачитися з дітьми через розмежування території. Жінка розповідає про важке воєнне життя і як люди виживають у таких умовах. Вона мріє про здоров'я та про те, щоб закінчилася війна.
При цитуванні історії посилання на першоджерело - Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова - є обов‘язковим у вигляді:
Музей "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова https://civilvoicesmuseum.org/
Ми використовуємо файли cookies, щоб ви отримали найкращий досвід користування сайтом. Продовжуючи роботу із нашим сайтом, ви підтверджуєте використання сайтом cookies вашого браузера.